Персональні тренери Mom&Dad’s GYM – це основа нашого спортзалу. Вони не просто зустрінуть вас при вході в клуб та проконтролюють правильність виконання вправ, а й зроблять усе можливе, щоб вам у нас спродобалось.

На цій сторінці ми постараємося відповісти на найпопулярніші запитання, що лунають від людей, які прийшли до нас вперше.

«Чи обов'язково купувати послуги персонального тренера, якщо ніколи не займався раніше?»

Необов’язково, але бажано. Інструктор, як мінімум, пояснить вам техніку безпеки в тренажерній залі, а як максимум, ви зрозумієте користь від використання кожного тренажера.

«З чого складається персональне тренування?»

1. Знайомство з клієнтом. Ви розкажете нам про свою фізичну підготовку, стан здоров’я та, звичайно, результати, яких бажаєте досягти. Спираючись на отриману інформацію, ми розпочнемо свою роботу.
  2. Розминка. В цей етап заняття входить робота з кардіо тренажерами та зарядка перед дзеркалом.
  3. Тренування. Перші заняття є ознайомчими та комплексними для всіх груп м’язів, а наступні залежить від ваших цілей.
  4. Заключна частина. Після тренування необхідно розтягнутися, щоб наступного дня крепатура не завадила встати з ліжка.

«Як довго триває заняття?»

Тривалість заняття – до 70 хвилин.

«Скільки потрібно займатися з тренером?»

Зазвичай послугами наших тренерів користуються не менше одного місяця. Перші два тижні адаптивні. Клієнт звикає до системних навантажень, а тренер, спостерігаючи за успіхами свого підопічного, створює для нього індивідуальну програму.

Наступні два тижні – робота за програмою. За цей час клієнт навчиться  правильно виконувати необхідні вправи та приготується до збільшення навантажень.

Звертаємо вашу увагу, що заняття з тренером можуть бути й довше одного місяця. Тому, якщо ви бажаєте стати одними з наших постійних клієнтів, – ми тільки «за».

«Чи тренуємо ми дітей?»

Конечно. Мы же семейный бизнес, поэтому занимаемся с мужчинами, женщинами и детьми.

«Яка вартість?»

Важливо! Тренування з інструктором оплачується окремо від абонемента та разового відвідування спортклубу. Наостанок ви можете познайомитись із нашою командою, не відриваючись від ваших моніторів чи екранів гаджетів.

Віктор

Застовник тренажерної зали "Mom&Dad’s GYM"

Історія
Часто наш життєвий шлях визначається за допомогою людини, яка був нам наставником ще в дитинстві. Таким для Віктора Миколайовича став його шкільний учитель фізкультури. Як казав Іван Васильович «мій предмет – це здоров’я, а якщо людина не знатиме географію, то викличе таксі». З тих пір спорт став не просто хобі, а способом життя нашого засновника. Спочатку футбол, потім інститут фізкультури, потім Віктор повернувся в свою школу, де став викладати уроки фізичної культури. Працюючи в школі, молодий учитель не раз водив дітей у туристичні походи. Це стало причиною створення в майбутньому туристичного кооперативу, який незабаром став тренажерною залою. З цього моменту і почалася точка відліку нашої сімейної справи.

Тренерський стаж: 35 років

Освіта: Інститут Фізкультури

Види послуг: індивідуальні тренування з чоловіками та жінками, заняття з дітьми та підлітками, створення індивідуальних програм тренувань і харчування, реабілітація після травм.

Світлана

Засновниця тренажерної зали "Mom&Dad’s GYM"

Історія
Всім відома приказка «З ким поведешся …» отож, в нашому випадку так і сталося. Неможливо було не присвятити життя спорту, коли ти одружена з Віктором Миколайовичем. Спочатку Світлана просто допомагала чоловікові в бізнесі, з часом стала все більше заглиблюватися в суть цього виду спорту, а потім і зовсім отримала диплом тренера і стала займатися з людьми.

У 2004році Світлана пережила інсульт, і тільки сильна воля та щоденні тренування допомогли реабілітуватися без єдиної ознаки недуги. Ця ситуація, як ніщо інше говорить про якості нашого тренера та про серйозне ставлення до своєї справи.

Тренерський стаж: 35 рік

Освіта: Інститут Фізкультури

Види послуг: індивідуальні тренування з чоловіками і жінками, заняття з дітьми та підлітками, створення індивідуальних програм тренувань і харчування, реабілітація після травм, фітнес, йога.

Антон

Партнер тренажерної зали "Mom&Dad’s GYM"
Історія
«Коли я вчився в молодших класах, я був найхудішим серед одноліткіув, але, коли твій тато колишній учитель фізкультури, варіантів залишається небагато» – говорить Антон. За плечима у теперишнього тренера багато спортивних секцій: футбол, плавання, кіокушинкай-карате, але спортивних результатів Підгорний молодший досяг в акробатиці. В 11 років у даній спортивній дисципліні Антон був нагороджений першим дорослим розрядом. З роками зі спортивною кар’єрою довелося закінчити, але альтернативою акробатиці стала тренажерна зала. Іноді з різних причин доводилося замінювати батьків на роботі і, як результат, – ще один тренер у сімейному бізнесі.