Віктор

Історія
Часто наш життєвий шлях визначається за допомогою людини, яка був нам наставником ще в дитинстві. Таким для Віктора Миколайовича став його шкільний учитель фізкультури. Як казав Іван Васильович «мій предмет – це здоров’я, а якщо людина не знатиме географію, то викличе таксі». З тих пір спорт став не просто хобі, а способом життя нашого засновника. Спочатку футбол, потім інститут фізкультури, потім Віктор повернувся в свою школу, де став викладати уроки фізичної культури. Працюючи в школі, молодий учитель не раз водив дітей у туристичні походи. Це стало причиною створення в майбутньому туристичного кооперативу, який незабаром став тренажерною залою. З цього моменту і почалася точка відліку нашої сімейної справи.

Тренерський стаж: 35 років

Освіта: Інститут Фізкультури

Види послуг: індивідуальні тренування з чоловіками та жінками, заняття з дітьми та підлітками, створення індивідуальних програм тренувань і харчування, реабілітація після травм.